80% Response rate
We are a leading Manufacturer of standard epe foam bag from Rajkot, India.
₹ 0.1 / Piece Get Latest Price
| Material | EPE |
| Usage | Furniture Packing |
| Thickness | 1mm |
| Capacity | 0.5 kg |
| Bag Type | Pouch |
| Closure Type | Open Top |
| Density | 23 kg m3 |
| Usage/Application | Packing |
| Color | White |
Yogesh Janiyani (Managing Director)
Starpack Overseas Private Limited
Shantidham, Plot No 12 A, Survey No 166, Shapar Veraval, Kotdasangani
Rajkot - 360024, Gujarat, India
