Our product range includes a wide range of reflective bubble insulation roll and thermal insulation roll.
₹ 6 / Square Feet Get Latest Price
| Thickness | 4 mm |
| Size | 50meter |
| Brand | STARPACK |
| Bubble Size | 10 mm |
| Emissivity | 97% |
| Material | Aluminium |
Minimum order quantity: 1000 Square Feet
₹ 2 / Square Feet Get Latest Price
| Material | Phenolic Foam |
| Size | 4 FT |
| Thickness | 2 mm |
| Shape | Rectangle |
| Packaging Type | Roll |
| Brand | STARPACK |
Minimum order quantity: 1000 Square Feet
Yogesh Janiyani (Managing Director)
Starpack Overseas Private Limited
Shantidham, Plot No 12 A, Survey No 166, Shapar Veraval, Kotdasangani
Rajkot - 360024, Gujarat, India