Providing you the best range of hitlon foam kini foam, hitlon foam roll and hitlon foam sheet with effective & timely delivery.
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Material | Foam |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
| Color | White |
| Packaging Type | Foam |
₹ 1800 / Roll Get Latest Price
| Thickness | 30 mm |
| Packaging Type | Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
| Color | White |
| Length | 35 m to 150 m |
| Usage/Application | Packing |
₹ 34 / Piece Get Latest Price
| Brand | Hitlon |
| Density | 18 kg/m³ |
| Thickness | 6 mm |
| Sheet Size | 1000×2000 mm |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | Industrial |
Yogesh Janiyani (Managing Director)
Starpack Overseas Private Limited
Shantidham, Plot No 12 A, Survey No 166, Shapar Veraval, Kotdasangani
Rajkot - 360024, Gujarat, India