Pioneers in the industry, we offer foam sheet plane type -1 mm to 2 mm thickness, epe foam sheet, 2mm floor protection sheet and 2mm epe foam sheet from India.
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 2 mm |
| Color | White |
| Brand | EPE |
| Size | 1 mm to 2 mm |
| Packaging Type | EPE Foam Sheet |
| Customized | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 48 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 2 mm |
| Material | EPE |
| Usage/Application | Packing |
| Color | White |
| Brand | STARPACK |
| Density | 21 |
₹ 2 / Sq ft Get Latest Price
| Thickness | 2 mm |
| Pattern | Plain |
| Material | Floor Protector |
| Color | Blue |
| Size | 1.4 mtr x 200 mtr |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/ Application | Packaging |
| Features | Protective Sheet |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
| Usage/Application | Packaging |
| Material | EPE |
Yogesh Janiyani (Managing Director)
Starpack Overseas Private Limited
Shantidham, Plot No 12 A, Survey No 166, Shapar Veraval, Kotdasangani
Rajkot - 360024, Gujarat, India