Providing you the best range of black 12mm 10 roll, 12mm black epe foam roll, epe foam roll 12 mm, 12 mm epe foam roll, epe roll 12mm x 1400 x 35 white and white 12mm epe foam roll with effective & timely delivery.
₹ 1600 / Roll Get Latest Price
| Form | Custom Cut |
| Water Absorption | 0.75 % |
| Thickness | 12 mm |
| Width | mm |
| Length | m |
| Usage/ Application | Packing |
| Packaging Type | Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARAPACK |
| Features | Durable and lightweight |
₹ 1974 / Roll Get Latest Price
| Thickness | 10- 19 mm |
| Color | Black |
| Usage/ Application | Packaging Roll |
| Packging Type | Black EPE Foam Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
₹ 1700 / Roll Get Latest Price
| Form | Custom Cut |
| Water Absorption | 0.75 % |
| Thickness | 12 mm |
| Width | mm |
| Length | mm |
| Packaging Type | Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
| Color | White |
| Usage/Application | Packaging |
| Features | high-density |
₹ 1600 / Roll Get Latest Price
| Thickness | 12 mm |
| Usage/ Application | Packaging |
| Packaging Type | Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARPACK |
₹ 1500 / Roll Get Latest Price
| Thickness | 12 mm |
| Usage/ Application | Toys, Sport items, Footwear, Wall padding |
| Packaging Type | Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Features | Fine Finishing |
| Brand | STARPACK |
| Material | EPE |
₹ 1900 / Roll Get Latest Price
| Thickness | 12 mm |
| Usage/ Application | Pakaging |
| Packaging Type | Roll |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | STARAPCK |
₹ 350 / Roll Get Latest Price
| Packaging Type | EPE Foam |
| Country of Origin | Made in India |
| Dimension | 1 mm to 12 mm |
| Brand | STARPACk |
| Color | White |
| Thickness | 25 mm |
Yogesh Janiyani (Managing Director)
Starpack Overseas Private Limited
Shantidham, Plot No 12 A, Survey No 166, Shapar Veraval, Kotdasangani
Rajkot - 360024, Gujarat, India